Kokusuz İlaçlama


KOKUSUZ BÖCEK İLAÇLAMA

Kokusuz böcek ilaçlama, Haşere ilaçlama ,kemirgen ilaçlama, ilaçlama uygulaması yapılırken bazen ilaçlanan yeri terkedip dışarı çıkmak mümkün değildir. Örneğin kışın hava soğuk olduğu için veya evde hasta olduğu için yada ilaçlanacak yerde sürekli müşteri olduğu için kafeler, imalathane ilaçlama, restorant ilaçlama, hastane ilaçlama, otel ilaçlama,gibi yerler sürekli kokusuz ilaçlama yapılmasını isterler. Bu gibi yerlerde böcek ve diğer haşerelerden kurtulmak için yurt dışından gelen ilaçlama esnasında koku yapmayan kokusuz ilaçlarla ilaçlama yapılır. Kokusuz ilaçlama aynı kokulu ilaçlama gibi hazırlanır ve yapılır. Bu ilaçlama sisteminde sırt pompası kullanılır.

Kokusuz ilaçlama yapılırken mekanı kapatmaya gerek yoktur. Evde hasta ,çocuk,bebek, misafir varsa yada dışarıda hava yağmurlu ve soğuksa kokusuz ilaçlama sizin için en uygun bir ilaçlama yöntemidir. Sıvı kokusuz ilaçlama her böcek ve haşereyi öldürmez. Bu ilaçlama ancak evde 1-2 yani tek tuk böcek varsa ancak o zaman tavsiye edilir. Aşırı yoğun böcek istilası olduğunda kokulu ilaçlama, dumanlı ilaçlama önerilir. Kokusuz ilaçlama için kullanılan kokusuz haşere ilaçlama yani kokusuz ilaçlar insan ve evcil hayvanların ilaçlanan alanı terk etmeden uygulanan kokusu olmayan özel olarak hazırlanmış ilaçlardır. Kokusuz ilaçlar sağlık bakanlığından onaylı ve insan sağlığına zararı yoktur.Kokusuz ilaçlama uygulamasında dikkatlı olunmalı ve gida maddelerine temas etmeden yapılmalıdır. ilacın temas ettiği gıdalar hemen çöpe atılmalıdır.

KOKUSUZ İLAÇLAMADA MEKANI TERK ETMEK GEREKİR Mİ?

Kokusuz ilaçlama yapılırken veya ilaçlama bittikten sonra alanı terk etmeye gerek olmadığını ve ilacı solunmasında hiçbir sakınca olmadığını ,ilaç satış firmaları hep söylerler Ama yinede kokusuz ilaçlama yaparken bazı müşterilerimizin kokudan hiç etkilenmediğini aynı yerde ilaçlamada bazı kişilerinde rahatsız olduklarını gördük bunun sebebide bünyesi zayıf  olanları etkilediğini anladık. Bundan dolayı 1 saat kadar ilaçlanan yeri kapatıp sonra gelip 1 saat kadar havalandırılması daha sağlıklı olacaktır.  İlaçlanan yeri havalandırırken siz dışarıda beklemelisiniz.

 

KİMLER KOKUSUZ İLAÇLAMA YAPTIRIR ?

Evde yatalak hastası olanlar, Soğuk ve yağmurlu havada evi terketmek istemeyenler, Hastane, Okul, Anaokulu, Kafe, Huzurevi, Simit sarayı, yada ilaçlanacak yerde sürekli müşteri olduğu için kafeler, imalathane ilaçlama, restorant ilaçlama, hastane ilaçlama otel ilaçlama,gibi yerler sürekli kokusuz ilaçlama yapılmasını isterler.Kokusuz böcek ilaçlama firmaları ile mekanınızda bulunan haşereleri kalıcı olarak yok edebilirsiniz. Haşere ilaçlama servisi bünyesinde çalışan ilaçlama personelinin bu hususta tecrübeli olması gerekir. Haşere ilaçlama servisi tarafından kullanılacak ilaçların sağlık bakanlığından onaylı olması gerekir. Sizde sıvı kokusuz böcek ilaçlama hizmeti için bizi arayınız.

 

KOKUSUZ İLAÇLAMA UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Kokusuz ilaçlama aynı kokulu ilaçlama gibi sırt pompasına su ve ilaç katarak hazırlanır ve yapılır. Bu ilaçlama sisteminde sırt pompası kullanılır.Kokusuz ilaçlama yapılırken mekanı kapatmaya gerek yoktur. Çevreye ve Ekolojik dengeye zararı yoktur.. Sağlık bakanlığın- dan onaylıdır. Evde hasta ,çocuk,bebek, misafir varsa yada dışarıda hava yağmurlu ve soğuksa kokusuz ilaçlama sizin için en uygun bir ilaçlama yöntemidir.

 

SIVI KOKUSUZ BÖCEK İLAÇLAMA ÖNCESİNDE NELER YAPILIR ?

Sıvı kokusuz böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlar havaya karışıp kokulu ilaçlamadaki gibi koku yapmaz. Bundan dolayı ilaçlama uygulaması sırasında veya ilaçlama işlemi bitince ilaçlanan yeri terketmenize gerek yoktur. ilaçlama işlemi başlamadan önce tezgah üzerinde dolap içlerinde açıkta yiyecek birakmayınız. Sadece ilaçlama yapılırken gıda maddelerine ilaç temas etmemelidir.

Aynı zamanda Mutfak eşyaları Tabak, Tencere, tava, Kaşık, Çatal, gibi benzeri mutfak ekipmanları (malzemeleri) kaldırılıp marketten 4-5 tane büyük boy çöp poşeti alıp içine doldurup poşet ağizları sıkıca düğüm atılır. Böyle yaparsanız bu malzemeleri hiç yıkamanıza gerek kalmaz. Bu Malzemeleri Üstteki gibi Kaldırmassanız Mutlaka sıvı bulaşık detarjanı koyup sıcak su ile yıkamalısınız.

Çocuğunuz varsa kullandığı ve ağzına süreceği eşyaları çocuk oyuncaklarını çöp poşetine doldurup poşet ağzını sıkıca bağlayınız.  İlaçlama işlemi başlamadan beyaz eşyaları Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı ve odalarda duvarlara köşelere yaslanmış  dolap, baza, oturma gurubu, koltuklar, masa ve sandalyeler KISACASI DUVAR KENARLARI 70 CM kadar açık tutunki oralar güzelce ilaçlansın. İlaçlama yapan arkadaşımız koltukların arkalarından sırtında makınesi ile rahatça geçebilsin.

Son zamanlarda çokca tercih edilen ilaçlama çeşitleri arasında yer alan sıvı kokusuz böcek ilaçlama işlemi haşere ve böcekleri yok  eder. İlaçlama yaptırmadan önce haşere ilaçlama servisi seçerken telefonda size tatmin edici bilgiler verilmesi büyük önem taşır.  Sürekli doğru ilaçlama teknikleri ile iş yapılması gerekir.

Bu arada haşerelerin nerelerde saklandıklarının bilinmesi ilaçlama uygulaması için önemlidir ve kalıcılığı artırır. İlk tercih edeceğiniz  ilaçlama firmaları arasında Zafer ilaçlama sevisi tüm çalışmalarını planlı ve düzenli bir şekilde sürdürmektedir. 

 

KOKUSUZ İLAÇLAMA SONRASI TEMİZLİK

Kokusuz ilaçlama sonrası temizlik
yapılabilir yalnız süpürgelikler ve 2 karış çevresi kapı pencere çerçeveleri buzdolabı ve fırın arkaları 15 gün kadar silinmemelidir amaç ilacın böceklere temas etmesini sağlamaktır. İlaç etkisini gösterebilmesi için bu talımatlara mutlaka uyulmalı yoksa yapılan kokusuz ilaçlama pek etkili olmaz.

NOT: Mutfak dolap içleri ilaçlanmışsa tabak çanak tüm mutfak eşyası yıkanmalı ve dolap içleri sabunlu bezle 2 kere silinmelidir.Kokusuz ilaçlama yapılırken açıkta unutulmuş gıdalar mutlaka atılmalıdır. Kokusuz ismi sizi yanıltmasın buda diğer ilaçlar kadar zehirlidir. İlacın temas ettiği gıdalar hemen atılmalıdır. Aksi takdirde ölüme yol açabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYIP DANIŞABİLİRSİNİZ SİZİN İÇİN BURADAYIZ.

 

KOKUSUZ İLAÇLAMA HANGİ BÖCEKLERİ ÖLDÜRÜR ?

Kokusuz böcek ilaçlama Hamam böceği, kalorifer böceği, Karaböcek, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, Karadenizlilerin diliyle Kakalak böceği, Karafatma böceği, Oryantal hamam böceği, Gümüs böceği, Sinek, Sivrisinek,Örümcek, Güve, Karınca gibi haşereleri öldürür. Bu yazılanlardan anlaşıldığı gibi kokusuz ilaçlama Hamam böceği familyasına karşı etkili olmaktadır.

Kokusuz ilaçlama hangi böcekleri öldürmez.?Kokusuz ilaçlama zor ölen böcekleri öldürmez bu defalarca denenmiştir. Bunlar pire,  Tahta kurusu, Tesbih böceği, Kene, Yaban arısı, Ağaç kurdu, salyangoz, Çıyan, Kırkayak, deri böceği, gibi haşereleri öldürmez. 

Biz akademik bilgi ve eğitime sahip bir firmayız bu böcekler üzerinde çeşitli deneyler yapıldı.


Kokusuz ilaçlama hangi böcekleri öldürmez.?

Kokusuz ilaçlama zor ölen böcekleri öldürmez bu defalarca denenmiştir. Bunlar pire, Tahta kurusu, Tesbih böceği, Kene, Yaban arısı, Ağaç kurdu, salyangoz, Çıyan, Kırkayak, deri böceği, gibi haşereleri öldürmez. Biz akademik bilgi ve eğitime sahip bir firmayız bu böcekler üzerinde çeşitli deneyler yapıldı.

 

KOKUSUZ SIVI BÖCEK İLAÇLAMA FİYATLAR

Tüm böcekleri kalıcı olarak yok etmek isterseniz sıvı kokusuz böcek ilaçlama firmaları ile irtibata geçebilir ilk tercihiniz olacak kokusuz böcek ilaçlama servisleri uygun fiyata hizmetv ermektedır. Avantajlı kaliteli bir hizmet almak için sıvı kokusuz böcek ilaçlama servislerinden ilaçlama desteği alabilirsiniz. İlaçlama sekrtöründeki yenilikleri yakından takıp eden sıvı kokusuz böcek ilaçlama servisleri tek bir ilaçlama ile mekanınızdaki haşereleri yok ederek sizleri böcek sıkıntısından kurtarır. Sizde tüm haşerelerden kurtulmak ve mekanınızın hijyenini sağlamak isterseniz Zafer ilaçlama servislerinden destek alabilir tek bir seferde tüm haşere türleri ile vedalaşın.

 

KOKUSUZ İLAÇLAMA SONRASINDA EV HAVALANDIRILMALI MI ?

Evimizi ilaçlama yaptırmasak dahi her gün düzenli olarak 30 dakika kadar havalandırmalıyız. Kokusuz ilaçlama yapılırken veya ilaçlama bittikten sonra alanı terk etmeye gerek olmadığını ve ilacı solunmasında hiçbir sakınca olmadığını ,ilaç satış firmaları hep söylerler Ama yinede kokusuz ilaçlama yaparken bazı müşterilerimizin kokudan hiç etkilenmediğini aynı yerde ilaçlamada bazı kişilerinde rahatsız olduklarını gördük bunun sebebi de bünyesi zayıf olanları etkilediğini anladık. Bundan dolayı 1 saat kadar ilaçlanan yeri kapatıp sonra gelip 1 saat kadar havalandırılması daha sağlıklı olacaktır. Havalandırırken dışarıda beklemelisiniz.
Kokusuz sıvı ilaçların çoğu boya gibi kokar yinede insanı rahatsız eder.


Zafer Mühendislik İlaçlama Haşere